Zveme vás na Festival Evolution! Co si nenechat ujít?

BLOG | 7.9. 2020

Třetí víkend v září se na Výstavišti v Praze Holešovicích ponese v duchu zdravého životního stylu. Konat se zde totiž bude Festival Evolution, na kterém pořídíte nejen potraviny v bio kvalitě, přírodní kosmetiku a ekologické produkty, ale navíc zde načerpáte na jednom místě spoustu zajímavých informací. A my u toho nebudeme chybět! Těšit se můžete na 400 vystavovatelů a dalších 150 vystupujících, kteří se během tří dnů vystřídají na šesti pódiích. 

Trendem poslední doby je odklon od konzumu a návrat k minimalismu, stejně jako ekologické smýšlení v duchu zero waste. A právě tyto dva směry se velmi odráží ve festivalové nabídce. Proto zde najdete udržitelné produkty, od těch do domácnosti, až po oblečení. Na festivalu se dozvíte, co znamená pojem udržitelná móda, nebo jak můžete výběrem vhodné kosmetiky a drogerie prospět svému zdraví a ulevit planetě.

Česká veganská společnost na Festivalu Evolution

Na festivalu vás čeká samozřejmě i spousta přednášek o výživě. Naše výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká si na páteční odpoledne připravila přednášku Posilněte svou imunitu nejen proti virům! Nyní více než kdykoli jindy záleží na tom, aby naše imunita byla silná a odolná vůči nejrůznějším hrozbám. Jak ji posílit, ať už jste jakéhokoliv věku a v jakémkoliv zdravotním stavu? Jak imunita souvisí s naší stravou a můžeme se projíst k lepšímu zdraví? Poskytněte svému tělu to optimální palivo pro dobrou imunitu. Dozvíte se jednoduché tipy na to, jak stravu ozdravit tak, abyste posíli svou imunitu nejen proti virům.

Festival pro celou rodinu

„Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti,“ říká Ctirad Hemelík, zakladatel festivalu pro všechny, kteří to vidí #prostejinak. 

A ještě jeden tip na závěr. Určitě nevynechejte food zónu, ve které můžete ochutnat také speciality veganské kuchyně. Vstupenky zakoupíte v předprodeji zde.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Zůstaňme v kontaktu

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-book plný inspirace

Stáhněte si zdarma e-book, ve kterém naleznete inspiraci na rostlinné snídaně, svačiny, obědy i dezerty. Ať už se rozhodnete začít s bezmasým pondělím, vyzkoušíte měsíční veganskou výzvu nebo budete ve svých oblíbených jídlech postupně zaměňovat živočišné produkty za rostlinné, rádi vám pomůžeme.

Stáhnu si e-book