Kuchařka beze stopy

Vařte beze stopy s novou kuchařkou plnou lahodných receptů

Co to znamená žít beze stopy? Úplně beze stopy bohužel nemůže žít nikdo, ale existuje mnoho tipů, jak tuto osobní zátěž, kterou klademe na naši planetu, snížit. Jedním z velmi efektivních řešení je zařazení více rostlinných produktů a potravin na úkor těch živočišných. Jako inspiraci jsme pro vás připravili nový e-book plný chutných rostlinných receptů, které jsou navíc bez exotických surovin.

Kromě lahodných receptů prakticky rozdělených na snídaně, svačiny, hlavní jídla a dezerty najdete v novém e-booku také zajímavé články s udržitelnými tipy od našich partnerů z Econea.cz, Zachraň jídlo, Tropikalia nebo od influencerky Dewii. Svými recepty do e-booku přispěly také influencerky MaruškaVeg, Surová Dcérka a Simona Málková, které pro vás připravily i praktické videorecepty.

Každý jednotlivý den se můžeme (dokonce několikrát) rozhodnout, zda zvolíme šetrnější variantu a třeba také inspirujeme druhé, aby udělali to samé. Nový e-book vám bude nápomocný na vaší cestě k rostlinnější budoucnosti.