Future Foods

Podporujeme inovace v potravinovém průmyslu

Future Foods průvodce

Plánujete založit vlastní firmu zaměřenou na rostlinné produkty? Stáhněte si náš Future Foods průvodce pro startupy a získáte všechno, co můžete potřebovat k plánování, spuštění a růstu vašeho veganského podnikání na jednom místě.

Stáhnu si průvodce

Future Foods komunita

Plánujete své rostlinné podnikání nebo ho již dokonce máte, ale rádi byste se inspirovali a poznali spojence s podobnou obchodní vizí? Chcete si nechat poradit od zkušenějších ambasadorů v podnikání s rostlinnými alternativami? Přidejte se do naší Future Foods komunity.

Přidám se do Future Foods komunity

Future of Food akcelerační program

Pražský Impact Hub ve spolupráci s několika partnery spustil první program v ČR zaměřený na udržitelnou produkci potravin. Future of Food je 3měsíční program, který nabízí podporu všem, kdo razí inovativní a udržitelnou produkci.

Chci se zúčastnit programu

Novinky

Kalendář událostí

Konference Plant-Powered Perspectives 2020

12.10. 2020 | Praha

První business konference zaměřená na trh s rostlinnými produkty v ČR je tady! Evoluce rostlinných produktů přináší nové výzvy a možnosti rozvoje celého potravinářského průmyslu. Bezmasou kuchyni preferuje už 10 % mladých Čechů, flexitariánství je na vzestupu a celé dvě třetiny populace zaznamenaly, že v obchodech dochází k rozšiřování rostlinného sortimentu.

B2B novinky

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.