Garden Gourmet představuje novou řadu mražených rostlinných produktů

BLOG | 7. 9. 2021

Značka Garden Gourmet, proslulá svou řadou rostlinných alternativ masa Sensational, nyní představuje hned tři novinky, které lze zakoupit mražené. Vedle již klasického veganského burgeru nabízí také rostlinné nugety a (ne)masové kuličky. Produkty aktuálně seženete v řetězci Kaufland a Globus.

Díky kombinaci sójové a pšeničné bílkoviny vynikají nové produkty do značky Garden Gourmet svou šťavnatostí i obsahem bílkovin. Například nové (ne)masové kuličky obsahují téměř 18 g proteinů na 100 g a zároveň minimum tuku. Kuličky navíc seženete v 300g balení (4 porce) za výhodnou cenu. Nejlépe si je vychutnáte se špagetami a rajčatovou omáčkou, na švédský způsob s bramborovou kaší nebo jen tak s oblíbeným domácím dipem.

„S radostí oznamuji, že od července 2021 rozšiřovala značka Garden Gourmet své portfolio o mražené výrobky, které jsou balené v plně recyklovatelných kartonových obalech. Na pultech obchodů jsou již dostupné tři veganské novinky ve větším 300g balení. Snažíme se vyhovět potřebám našich spotřebitelů, kteří začali mnohem více vařit doma a zároveň nakupovat potraviny méně často, avšak ve větším množství,” říká Emine Mamarasulovova, brand manažerka značky Garden Gourmet.

Dalším novým a dlouho očekávaným produktem jsou křupavé veganské nugety. Od těch kuřecích jsou téměř k nerozeznání, ale najdete v nich navíc pořádnou dávku zdraví prospěšné vlákniny a jsou také zdravější pro naši planetu. Opět přichází v 300g balení, ale díky své šťavnatosti jistě zmizí během pár minut. Nugetky můžete osmažit v oleji, ale skvěle chutnají i opečené v troubě bez dalšího přidaného tuku.

Třetí novinkou je oblíbený veganský burger. V balení, které sežene v mrazácích supermarketů, najdete hned 4 kousky po 75 g. Jeden burger navíc obsahuje jen 119 kalorií, takže se vsadíme, že zvládnete i dva. Skvěle chutná z grilu, pánve i trouby.

Nové mražené produkty Garden Gourmet jsou navíc certifikované ochrannou známkou V-Label a seženete je v řetězcích Kaufland a Globus.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book