Kariéra

Nenabízíme jen práci, ale i smysl.

Dostanete zodpovědnost a důvěru ve vaše schopnosti a samostatné uvažování. Budete se podílet na práci organizace, jejímž cílem je zlepšovat a usnadňovat život lidem, kteří z různých důvodů chtějí snížit svoji spotřebu živočišných produktů nebo je úplně vyloučit.

Koho hledáme?

Je tvou motivací k práci měnit svět k lepšímu? Tak hledáme právě tebe. Pozice jsou různorodé – většinu práce děláme jako dobrovolníci. U několika pozic můžeme práci zaplatit (na úrovni neziskového sektoru).

Výhodou dobrovolnických pozic je, že není nutná žádná předchozí praxe. Co tě naopak můžeme naučit, jsou cenné dovednosti z oblasti marketingu, fundraisingu, organizace konferencí.

Čím se při práci řídíme?

Všichni naši členové, zaměstatnci i dobrovolníci se řídí Etickým kodexem ČVS.

Kdo v ČVS pracuje?

Seznam se s lidmi, kteří se na činnosti ČVS podílejí.

Zaujala tě pozice? Na hr@veganskaspolecnost.cz nám pošli svůj životopis. Do předmětu emailu uveď pozici, na kterou se hlásíš. Budeme rádi, když nám také napíšeš, co tě zaujalo na pozici a proč bys rád pracoval v ČVS.

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů udělujete souhlas společnosti Česká veganská společnost z.s. ke zpracování těchto osobních údajů za účelem získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas udělujete na dobu pěti let od zaslání vašich osobních údajů. Pokud chce odebrat z naší evidence, napište na hr@veganskaspolecnost.cz

Nenašli jste vhodnou pozici?

Dejte nám o sobě vědět! Zašlete nám životopis na adresu hr@veganskaspolecnost.cz a popište Vaše očekávání. Pokud se Vaše představy budou shodovat s našimi požadavky, budeme Vás kontaktovat.