Novinka na českém trhu: kokosové jogurty Vege4Fun

BLOG | 6.7. 2020

Trend rostlinné stravy je stále více patrný v dostupnosti mléčných alternativ. Společnost vyrábějící mléčné produkty Dairy 4 Fun je jednou z prvních, která na českém trhu nabídla také bezmléčné produkty pod značkou VEGE4FUN, které jsou vhodné i pro vegany či alergiky na mléčnou bílkovinu. Seženete je za velmi přijatelnou cenu v řetězci Billa.

Značka Vege4Fun vznikla jako odpověď na rostoucí poptávku po veganských produktech. Nabídka v této oblasti se sice stále rozšiřuje, ale produkty často nejsou cenově dostupné pro všechny. Právě cena nových jogurtů od Vege4Fun je výhodou oproti konkurenci a může mnoho lidí přesvědčit k tomu, aby je vyzkoušela a zařadila do svého jídelníčku místo konvenčních produktů z kravského mléka. 

Jogurty seženete v řetězci Billa za 21,90 Kč za kus (150 g). Navíc jsou vyráběny bez konzervačních látek či umělých barviv. Jogurty seženete hned v několika ochucených verzích – borůvkový, malinový, jahodový i ananasový s mangem! Všechny příchutě obsahují snížené množství přidaného cukru.

Naše společnost je na trhu 10 let a za tuto dobu dospěla. Dospívá a rozšiřuje se tak i naše nabídka. Naší novou produktovou řadou VEGE4FUN se zaměřujeme na širokou veřejnost. Nabízíme cenově dostupný, zdravý a chutný výběr v oblasti rostlinné stravy všem věkovým kategoriím,” sděluje business manager společnosti Dairy 4 Fun Milan Šír.

Dle Šíra společnost svým rozšiřováním nabídky reaguje také na celosvětový trend rostoucího zájmu o zdravější, vědomější a ekologičtější způsob při výběru stravy. A tento trend byl i důvodem, proč jsem se o tuto možnost stravování začal zajímat. Původně šlo o zájem z obchodního hlediska, ale postupně jsem se na celou věc začal dívat jinak a stalo se to mým koníčkem a osobním zájmem. Navíc osobně sdílím myšlenku ekologičtějšího přístupu ve výrobě a rozhodl jsem se tento trend podpořit,” dodává Milan Šír.

Kromě chutných kokosových jogurtů jsou nově v nabídce i kokosové probiotické nápoje a to ve třech variantách – natural, jahoda a třešeň. Všechny produkty jistě oceníte jako zdravou svačinu kdykoliv během dne, ať už samotné, či doplněné o kvalitní granolu a čerstvé ovoce.

Věříme, že na českém trhu zákazníci dokáží ocenit kvalitu a i v budoucnu se budeme snažit přinášet nové produkty a postupně tak rozšiřovat svět rostlinné stravy o zajímavé novinky,” dodává Milan Šír.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book