Narovinu s blogerkou Marií Donajovou alias MaruškaVeg

BLOG | 14.1. 2021

V podcastu Narovinu jsme tentokrát přivítali známou blogerku, influencerku a autorku kuchařky Marii Donajovou známou spíše jako MaruškaVeg. Jak se dostala k veganství a jak dlouho bloguje? Jaké tipy na zlepšení focení jídla by poradila posluchačům a posluchačkám? A jak vede k veganství svou tříletou dceru Nelinku?

MaruškaVeg již několik let točí také pravidelné vlogy na svůj YouTube kanál. Co jí na blogování nejvíce baví a čem všem vlastně bloguje? Jak blogování ovlivnil příchod její nyní tříleté dcery Nelinky? Co říkají její fanoušci na to, že Nelinku vede k veganství? Setkává se často s předsudky? A jak s Nelinkou o veganství vlastně mluví?

MaruškaVeg vydala také vlastní kuchařku, do které nafotila i veškeré fotografie. V podcastu dokonce prozradila některé své tipy na to, jak se v amatérském focení jídla zlepšit. Kuchařka na celý rok obsahuje 68 receptů, které jsou seřazeny podle ročního období. Kuchařku můžete zakoupit přímo na Marušky e-shopu a právě teď máte možnost objednat si ji s 15% slevou, která platí pouze 15. a 16. února 2021.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book