Narovinu: Představujeme vlastní podcast

BLOG | 5.1. 2020

S novým rokem se tradičně nesou i různá předsevzetí. Řekli jsme si, že bychom chtěli jít s dobou a nabídnout tak široké veřejnosti moderní způsob, kterým s námi mohou být ve spojení. Tak je to tady! Dnes spouštíme podcast Narovinu, ve kterém vám představíme inspirativní lidi ve světě veganství, zaměříme se na výživu i chutné jídlo a také na udržitelný životní styl.

„Díky své práci poznávám spoustu veganů a veganek, často jsou to velmi inspirativní lidé a lidé se zajímavými znalostmi a vědomostmi,” říká moderátorka podcastu Narovinu Eva Hemmerová z České veganské společnosti. “A právě těmto lidem bych chtěla dát prostor v novém podcastu, protože si myslím, že si to zaslouží,” dodává Eva Hemmerová.

Do každého dílu podcastu pozveme jednoho hosta, se kterým se budeme bavit nejen o jeho životě, ale probereme i specifické téma. Od výživových otázek, přes životní styl po zajímavé příběhy firem. Zkrátka na rovinu o všem.

Nikoleta Kováčová se svou novou knihou Slovegán

V prvním díle podcastu vystoupila známá foodblogerka a autorka veganské kuchařky Nikoleta Kováčová. Povídali jsme si nejen o její práci, ale také jejím pohledu na budoucnost veganství a trendy na trhu. Co na něm ještě chybí? Jak se veganům žilo před šesti lety, když sama Nikoleta s tímto stravováním začínala? A je rozdíl mezi životem vegana v České republice a na Slovensku. Poslechněte si nový podcast Narovinu.

PS.: Máte tip na hosta do dalšího dílu? Dejte nám vědět.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-book plný inspirace

Stáhněte si zdarma e-book, ve kterém naleznete inspiraci na rostlinné snídaně, svačiny, obědy i dezerty. Ať už se rozhodnete začít s bezmasým pondělím, vyzkoušíte měsíční veganskou výzvu nebo budete ve svých oblíbených jídlech postupně zaměňovat živočišné produkty za rostlinné, rádi vám pomůžeme.

Stáhnu si e-book