Lahodnost v šálku. Nové kapsle Nescafé Dolce Gusto potěší nejen vegany

BLOG | 29. 4. 2021

Nescafé Dolce Gusto představuje nové kapsle, které jsou vhodné i pro vegany či osoby s intolerancí laktózy. Kapsle přichází na český trh hned ve dvou variantách – s kokosovým či mandlovým mlékem, navíc jsou certifikované ochrannou známkou V-Label.

„Značka NESCAFÉ Dolce Gusto neustále sleduje trendy ve světě kávy i v celém potravinářském průmyslu. Také naslouchá svým spotřebitelům, aby jim stále přinášela takové druhy nápojů, které budou v souladu s jejich potřebami a uspokojí jejich očekávání. Toto vyústilo k inovaci v podobě Almond Flat White a Coconut Flat White šálků s rostlinnou alternativou mléka,” sděluje Jana Hromasová, brand manažerka Nescafé Dolce Gusto.  „Jelikož na českém trhu převládá právě konzumace kávy s mlékem a už dlouhodobě se na nás spotřebitelé obraceli s dotazem, zda neuvažujeme o kávě s rostlinným alternativou mléka, bylo pro nás uvedení Almond a Coconut Flat White jasnou volbou. Věříme, že si tyto šálky najdou své spotřebitele, a nebudou pouze z řad veganů,” dodává Hromasová.

V lahodných rostlinných šálcích se snoubí smetanové ořechové tóny mandlí či kokosu se středně praženou kávou ze zrn z jihovýchodní Asie. Tuto kávu si nejlépe vychutnáte v šálku o objemu 180 ml. Kapsle také neobsahují palmový olej a potěší i ty, kteří myslí na svůj příjem kalorií – jeden šálek obsahuje jen 44–49 kalorií podle druhu kapsle. Nové kapsle jsou také pro vyšší transparentnost certifikované ochrannou známkou V-Label.

„Kvalita našich produktů je pro nás prioritou. Rádi produkt podrobíme testování za účelem získání certifikace nebo označení ochrannou známkou, která vizuálně podpoří důvěryhodnost produktu v očích spotřebitelů a garantuje jistou kvalitu produktu,” zmiňuje Jana Hromasová.

Nové kapsle zakoupíte ve většině řetězců jako je Albert, Tesco, Billa, Kaufland nebo Globus, stejně tak v elektro prodejnách (Datart, ElectroWorld), v internetových obchodech (Alza, Mall, Košík, Rohlík) anebo přímo na e-shopu Dolce Gusto.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book