Přidejte se

Pomozte nám budovat organizaci, která podporuje veganský způsob života v ČR. Pokud máte chuť a možnost ČVS podpořit svým časem a dovednostmi, napište nám na spoluprace@veganskaspolecnost.cz a najdeme pro Vás projekt a činnost, která Vás bude bavit a naplňovat.

Staňte se členy

Napište nám na adresu clenstvi@veganskaspolecnost.cz e-mail, který bude obsahovat:

  • jméno
  • adresu trvalého bydliště
  • datum narození
  • jsem vegan/veganka: ano/ne

Obratem Vám zašleme e-mail s údaji pro platbu členského příspěvku a další informace.

Členský poplatek činí 400 Kč na rok (resp. 200 Kč na rok pro studenty a lidi s nízkým příjmem).

Finanční dary, nebo ještě lépe pravidelné měsíční příspěvky mimo členských poplatků v jakékoli výši velmi uvítáme také. Tyto prostředky budou použity na tisk informačních materiálů, pořádání akcí, financování jednotlivých projektů, platby za případné práce profesionálů atd.

Členství v ČVS má dvojí význam:

  • Za prvé, čím víc členů budeme mít, tím větší váhu bude mít náš hlas při prosazování legislativních změn nebo při získávaní osobností, podnikatelů a firem pro spolupráci.
  • Za druhé, členské příspěvky a dary nám umožní financovat naše cíle a projekty.

Všem členům budeme také zasílat souhrny našich činností, výsledky hospodaření s finančními prostředky, souhrny úspěchů a zajímavých informací za uplynulé období, minimálně jednou ročně. Zároveň Vás budeme podle potřeby informovat o aktuálních akcích, projektech a kampaních. V budoucnu by pak mohl přibýt časopis a různé členské výhody.

Zajímá vás činnost ČVS? Chtěli byste dostávat pravidelný newsletter o naší práci? Přihlašte se k odběru novinek emailem!