Z důvodu dovolené budeme objednávky přijaté po 27. 7. vyřizovat až od 7. 8. Děkujeme za trpělivost.

V našem benefičním e-shopu zatím nabízíme jenom nejžádanější veganské doplňky stravy. Postupem času sortiment rozšíříme o další produkty – tašky, trička, placky. Zřídíme také skutečný e-shop s nákupním košíkem pro usnadnění objednávání.

Objednávky

Mezitím prosím objednávejte emailem na adrese obchod@veganskaspolecnost.cz kde napíšete počet kusů objednávaných produktů, vaše členské číslo (pokud jste členy), dodací adresu (viz Způsob doručení) a pokud si současně přejete nás podpořit nějakou částkou k objednávce navíc, uveďte také výši daru. Pote vám pošleme proforma fakturu s pokyny k platbě.

Pozor! Pokud máte email na Gmailu, zkontrolujte na druhý den složku Spam. Prosíme také následně o označení „Není spam“.

Způsob doručení

Momentálně si můžete vybrat ze dvou způsobů.

  • Uloženka (50 Kč): vyberte a napište nám v objednávce výdejní místo a telefonní číslo, na které vám přijde výzva k vyzvednutí. Výdejní místo najdete na ulozenka.cz (pozor, za 50 Kč jsou jenom výdejní místa Uloženky a DPD Pickup a výdejní automaty IN TIME, výdejní místa dalších služeb jsou pak dražší, např. Balík na Poštu je podle váhy od 80 Kč).
  • Balík do ruky České pošty (100 Kč)

Pro usnadnění můžete zkopírovat do zprávy následující text:

objednávám: (např. 1x VEG1 180 černý rybíz)
jméno a příjmení:
adresa:
výdejní místo Uloženky:
telefon:
členské číslo: (pokud jste členem/členkou)

Veškerý zisk z prodeje jde na podporu činností ČVS

Velkoobchod

Vedete obchod se zdravou výživou, lékárnu nebo veganský e-shop a máte zájem o prodej námi distribuovaných produktů? Napište nám na obchod@veganskaspolecnost.cz a pošleme vám velkoobchodní nabídku.