Objevte veggie produkty

Webinář nabitý výživnými informacemi

Nudí vás mít na talíři každý den téměř to samé?

Už máte dost tradiční kuchyně, kde maso hraje hlavní roli? Cítíte se po obědě unavení a trpíte výkyvy nálad? Objevte veggie produkty!

Vzdělávací aktivity na jaře 2020 se uskuteční za finanční podpory značky Garden Gourmet.

Přemýšlíte o tom, že zařadíte více rostlinných jídel do svého jídelníčku, ale nevíte, jak na to? Pak právě vás bude zajímat náš nový webinář, ve kterém vám výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká ukáže jídla a produkty bez masa, která vás nasytí a udělají vaši mikroflóru šťastnou.

  • Kdy: 3. března
  • Kde: kdekoliv s internetovým připojením
  • V kolik: začínáme v 19:00

Můžete se těšit na informace z pohledu současných vědeckých poznatků, o které se s vámi podělí výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká.

P.S. Věděli jste, že dobře nakrmená střevní mikroflóra ovlivňuje to, zda se cítíte veselí a šťastní? Sledujte náš webinář a dozvíte se, jak na to!

Zeleninová pánev s tofu a quinoou, veganské recepty, česká veganská společnost, vege recepty, veggie jídlo, recepty
Mgr. Pavla Široká
Falafel a hummus

Mgr. Pavla Široká

Výživovému poradenství se věnuje na plný úvazek od roku 2010, vegansky se stravuje od roku 2007. V posledních letech především lektoruje a pořádá kurzy jak pro laickou veřejnost, tak i pro odborníky. Specializuje se na témata jak vyvážit veganskou stravu, aby nechyběly makro i mikro nutrienty (bílkoviny, tuky, vitaminy, minerály).