Projekty

Cílem našich projektů je zlepšovat a usnadňovat život lidem, kteří z různých důvodů chtějí snížit svoji spotřebu živočišných produktů nebo je úplně vyloučit.

Akademie ČVS

V rámci naší Akademie pořádáme přednášky, workshopy a kurzy. Zaměřujeme se především na výživu a stravování, ale jsme schopni pokrýt i témata týkající se etického rozměru veganství a ekologie.

Vege Škola

Cílem tohoto projektu je dodat školním stravovacím zařízením kuráž k tomu, aby začali provádět malé změny na svých jídelníčcích, které budou mít významný a pozitivní dopad na zdraví dětí, jejich duševní pohodu a na školní rozpočet.

Vege Kurzy

Také vám chybí plnohodnotná veganská strava v restauracích a sestavování jídla z příloh vás už nebaví? Cílem kurzů je výuka vaření z rostlinných surovin pro zaměstnance hotelů a restaurací.

Vege Česko

Vege Česko je networkingová platforma České veganské společnosti zaměřená na firmy a neziskové organizace působící v České republice.

Vegucation

Hlavním cílem Vegucation je vyvinout a odstartovat výuku vegetariánského vaření v rámci odborného vzdělávání v oblasti gastronomie.