Luxusní jablečné chipsy v belgické čokoládě nově s certifikací V-Label

BLOG | 25.2. 2021

Jihomoravská firma SCHOCOLATE & FRUCHT představuje svůj první produkt, který je veganský, bez lepku a certifikovaný ochrannou známkou V-Label. Luxusní jablečné chipsy v belgické čokoládě jsou vyráběny ze znojemských jablek, která jsou pěstována na rodinné farmě s dlouholetou tradicí.

Před výrobou tohoto sladkého snacku prochází každé jablko důkladnou kontrolou. Jablka jsou nakrájena a poté usušena při nízkých teplotách pro zachování živin včetně vitamínů v jablku. Poté se jednotlivé sušené kroužky jablek potahují kvalitní belgickou čokoládou Callebaut, která společně se sušeným jablkem vytváří dokonalou harmonii chutí.

Certifikace V-Label je dle nás ideálním způsobem jak širokou veřejnost seznámit s faktem, že veganský produkt je lahodný, zdravý a vhodný pro každého,” sděluje Silvie Galášová, jednatelka SCHOCOLATE & FRUCHT, s.r.o.

Nově jsme pro vás certifikovali také APPLE CHIPS natural bez čokolády.

APPLE CHIPS od SCHOCOLATE & FRUCHT jsou distribuovány například přes Natural Jihlava, takže jsou dostupné v široké síti prodejen se zdravou výživou. Dostupné jsou také v různých e-shopech.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book