Směsi plné superpotravin od Blendea

BLOG | 14.8. 2020

Blendea je česká firma vyrábějící přírodní doplňky stravy ze superpotravin, jako jsou borůvky a další bobulovité ovoce, zelené superpotraviny, zázvor, maca, kořen čekanky či medicinální houby. To vše bez konzervantů a umělých barviv, rafinovaného cukru, lepku či živočišných složek a nově také certifikované veganskou ochrannou známkou V-Label.

Značka Blendea vznikla s cílem podpořit zdraví lidí pomocí přírodních, rostlinných složek. Naše směsi spojují hned několik superpotravin do funkčních směsí, které pomohou podpořit trávení, imunitu, dodají více energie, podpoří mozkovou činnost či zlepšují stav vlasů a nehtů,” sděluje marketingová manažerka Soňa Valová.

Vegani jistě ocení čistě rostlinný proteinový prášek, který kromě základu rýžového proteinu obsahuje superpotraviny jako kakao či lucuma a maca prášek. Slazený je kokosovým cukrem. Skvěle chutná rozmixovaný s banánem a oblíbeným rostlinným mlékem. Proteinovým práškem můžete nahradit i část mouky při pečení, nebo ho rozmíchat v troše rostlinného mléka a použít jako polevu například na lívance nebo ranní kaši.

Blendea nabízí také směs instantní kávy obohacenou o superpotraviny včetně medicinálních hub, které posilují obranyschopnost organismu a jsou silnými antioxidanty. Detoxikaci organismu zase podpoříte směsí Supergreens, která kombinuje hned 5 zelených potravin včetně spiruliny, chlorelly, mladé pšenice a ječmene.

Nově zařadila Blendea také další dva inovativní produkty. Superboost obsahuje směs superpotravin a adaptagenů – složek, které cíleně podporují imunitiní systém při zvýšené zážeži. Jde například o zázvor, kurkumu či sibiřský ženšen.

Druhou novinkou je rostlinná alternativa populárních beauty nápojů tzv. Blendea Superbeauty, která obsahuje silné antioxidanty chránící organismus před oxidačním stresem. Jsou také bohatým zdrojem vitamínu C, který podporuje tvorbu kolagenu v těle. Přidaná je také tradiční čínská houba tremella, známá jako houba krásy díky své schopnosti hydratovat, rozjasňovat a revitalizovat pokožku.

„Chceme být 100% přírodní alternativou ke konvenčním doplňkům stravy, které často obsahují živočišné složky, konzervační látky či zbytečné “vyplňovače”. Navíc jsou slazené různými dochucovadli a rafinovaným cukrem. Naše produkty dochucujeme bylinkami, kořením nebo ovocem s výraznou chutí,” dodává Valová. 

Všechny produkty Blendea objednáte z pohodlí domova v e-shopu Blendea.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book