Na imunitu i pro sportovce. Novinky od české firmy GreenFood Nutrition

BLOG | 16.1. 2021

Česká firma GreenFood Nutrition přichází s dalšími novinkami certifikovanými ochrannou známkou V-Label. Sportovce potěší hned dvě nové příchutě vegan proteinu. Zajímavou novinkou je také balíček doplňků stravy na podporu imunity. Více o Green Food Nutrition se dozvíte také v našem článku zde.

Portfolio veganské sportovní výživy GreenFood Nutrition se rozrostlo o dvě nové příchutě proteinů. K oblíbené čokoládě přibyl vanilkový protein a přírodní neochucený natural. Proteiny od GreenFood Nutrition jsou velmi jemné a decentně dochucené díky směsi Nutriz (stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky). Proteiny jsou na bázi hrachového a dýňového proteinu, takže jsou ideální i pro alergiky.

Soustředíme se především na rostlinné doplňky výživy, protože jsme přesvědčení o tom, že příroda okolo nás nabízí množství složek, které příznivě působí na naše zdraví a nabízí velké množství alternativ k léčivům. 98 % výrobků GreenFood je veganských,” informuje Barbora Kachlíková ze společnosti Green Food Nutrition.

Novinkou v sortimentu je také balíček Strong Immunity + Probiotics, který podpoří vaší imunitu. Balíček kromě probiotik LactoSpore obsahuje také nový doplněk stravy Vegan Immunix + Quercetin a praktické pouzdro – dávkovač na doplňky. Vegan Immunix + Quercetin kombinuje betaglukany z hlívy ústřičné, šípkový extrakt, vitamin C a D3 (pocházející z lišejníku) se zinkem a quercetinem, což je velice účinný flavonoid, který se vyskytuje například v citrusových plodech. Quercetin v doplňku je však získaný ze stromu Sophora Japonica a je bez obsahu citrusových složek.

Produkty GreenFood Nutrition zakoupíte přímo na stránkách společnosti, v kamenné prodejně v Břeclavi nebo v některých dalších vybraných e-shopech a kamenných prodejnách.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book