JOJO uvádí na trh nové bonbóny. Bez želatiny a s V-Label ochrannou známkou

BLOG | 17.9. 2020

JOJO uvádí na trh nové bonbóny. JOJO Veggie jsou měkké želé bonbóny se šťávou z ovoce a zeleniny a navíc vhodné i pro vegany, neobsahují totiž želatinu, místo ní je použit rostlinný pektin. Jde také o první výrobek značky JOJO, který se pyšní ochrannou známkou V-Label.

Čistě rostlinný produkt jsme se rozhodli zařadit z důvodu rostoucího zájmu o vegetariánské a veganské výrobky, jak u veganů/vegetariánů, tak i u klasických konzumentů. Chceme spotřebitelům poskytnout možnost volby a alternativu k bonbónům s živočišnou želatinou, ze které je většina želé bonbónů na trhu. JOJO Veggie je tedy pro každého, kdo rád mlsá želé bonbóny, ale zároveň chce konzumaci živočišných výrobků omezit nebo je zcela vynechat,” představuje novinku Eliška Cibulková, brand manažerka značky JOJO.

V balení nových JOJO Veggie naleznete dvě jedinečné kombinace chutí – malinu s dýní a borůvku s řepou. Bonbóny obsahují skutečnou šťávu z ovoce a zeleniny, kombinace zeleninových a ovocných šťáv tvoří celých 21,5 %. Barveny jsou přírodním barvivem z černé mrkve a karotenama.

V průběhu září až října bude výrobek postupně zalistován  u většiny obchodníků, jako jsou Tesco, Billa, Globus, Kaufland, Albert a další.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book