Více než čtvrt milionu impresí a téměř 700 soutěžních příspěvků! Výsledky kampaně
V-Label na našem Instagramu

BLOG | 10.11. 2020

V říjnu proběhla na našem Instagramu kampaň s cílem rozšířit povědomí o ochranné známce V-Label a o benefitech nákupu produktů s touto certifikací. Kampaň byla velmi úspěšná. Do její propagace se zapojilo přes 10 influencerů a influencerek a velký balíček plný V-Label produktů jsme sestavili ve spolupráci se 14 značkami. 

Do kampaně se zapojili velcí hráči na českém trhu jako je Unilever, Nestlé, Dr. Oetker, Alpro či dmBio, ale i menší české firmy, například Blendea, I love Hummus, Nutricius nebo Emco. Celý měsíc se uživatelé Instagramu dozvídali o benefitech nákupu produktů s certifikační známkou V-Label a mohli také soutěžit o hodnotné balíčky plné produktů. 

Během soutěže bylo zveřejněno téměř 700 soutěžních příspěvků s produkty s V-Label pod soutěžním hashtagem #vlabelsoutez. A kampaň získala více než čtvrt milionu impresí (počítáno jako dosah jednotlivých příspěvků na profilu ČVS i influencerů – za každý kanál pouze 1 příspěvek).

V rámci kampaně vznikly velmi zajímavé příspěvky od spolupracujících influencerů, na některé z nich se můžete podívat níže.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book