Velká podzimní soutěž pokračuje! Vyhrajte balíček plný lahodných veganských produktů!

BLOG | 19.10. 2020

Celý říjen informujeme o tom, proč je dobré kupovat výrobky certifikované ochrannou známkou V-Label. Přehled všech benefitů najdete zde. Stále můžete také soutěž v naší soutěži o lahodné balíčky plné veganských produktů.

Až příště půjdete na nákup, pečlivě si prohlédněte balení veganských produktů a hledejte známé žluté kolečko s nápisem VEGAN. Poznáte ho na první pohled. Nahrajte svůj oblíbený produkt označený veganskou ochrannou známkou V-Label na Instagram jako příspěvek, nejlépe rovnou s receptem nebo tipem na použití daného produktu, abychom se mohli navzájem inspirovat. Nezapomeňte přidat soutěžní #vlabelsoutez. Každý týden vylosujeme 3 výherce, kteří od nás dostanou balíček plný veganských produktů v přibližné hodnotě 2 000 Kč. Soutěžit můžete až do půlnoci 1. 11. 2020.

Jaké značky se zapojily do naší velké V-Label kampaně?

Alpro

Původem belgická značka rostlinných mléčných alternativ vyrábí různé druhy rostlinných nápojů, jogurtů, smetany i zmrzlin. Vyzkoušejte speciální baristickou edici nebo řadu rostlinných nápojů bez přidaného cukru.

I love Hummus

Česká firma vyrábějící hummus v několika příchutích a také v BIO kvalitě. Nově vyrábí také kimchi, fermentovaný korejský salát. Ochutnejte také skvělou sezamovou pastu tahini, ideální jako dresing na salát. Poslechněte si také podcast se zakladatelem firmy Štěpánem Hodačem.

JOJO

Jojo Veggie jsou měkké želé bonbóny se šťávou z ovoce a zeleniny a navíc vhodné i pro vegany. Ochutnejte jedinečnou kombinaci chutí – malinu s dýní a borůvku s řepou. Více se dozvíte v našem blogu zde.

Blendea

Česká firma vyrábějící přírodní doplňky stravy ze superpotravin bez konzervantů a umělých barviv, rafinovaného cukru, lepku či živočišných složek. Vyzkoušejte rýžový protein nebo žhavé novinky Superbeauty plné antioxidantů a Superboost na podpoření imunity. O Blendea jsme napsali i článek.

Garden Gourmet

Značka Garden Gourmet vyrábí vegetariánské a veganské produkty už více než 30 let. Ochutnejte Veggie nudličky, veganské mleté nebo skvělé Sensational Burgery, na jejichž přípravu stačí s porovnáním s hovězím burgerem o 80 % méně plochy a zátěž emisemi CO2 je o 75 % nižší. Uvařte si s produkty od Garden Gourmet podle našich receptů.

Magnum

Jedna z nejznámějších značek veganských nanuků nabízí i dvě veganské možnosti, Magnum Classic nebo křupavý Magnum Almond. Pod lahodnou vrstvou čokolády najdete krémovou zmrzlinu vyrobenou z hrachového proteinu.

Emco

Česká rodinná firma soustředící se na müsli, kaše a zdravé tyčinky nedávno přišla s inovativní řadou s nízkým obsahem cukru. Produkty Super mysli a ořechové proteinové tyčinky jsou slazené vlákninou z čekanky. Na křupavosti jim to však neubírá. Poslechněte si také podcast s generálním ředitelem společnosti Emco Martinem Jahodou.

Dr. Oetker

Známá firma založená už v roce 1891 nedávno uvedla produkty vhodné i pro vegany, například rostlinnou alternativu zakysané smetany Creme Vega, pudink z tapiokových perel a mnohé další pomocníky při pečení. Upečte si vegansky s Dr. Oetker podle našich receptů.

Knorr

Knorr ve svém projektu Future 50 Foods vybízí k nahrazení masa, drůbeže a ryb rostlinnými bílkovinami, což povede ke snížení negativního dopadu na naše životní prostředí například snížením uhlíkové stopy. Vyzkoušejte chutná veganská jídla jako je Středomořský kuskus nebo Houbové rizoto, do kterých stačí přidat čerstvé suroviny.

Nutricius

Česká firma vyrábějící výživové doplňky ze 100% čistých a ověřených zdrojů. Vybrali jsme pro vás vitamíny důležité nejen pro ty, kteří milují rostlinnou stravu: vitamín B12, vitamín D3 a zinek. Více se dozvíte na našem blogu zde.

Ben&Jerry’s

Non-Dairy varianty oblíbené zmrzliny Ben&Jerry’s jsou vyrobeny z mandlového mléka a 100% veganské. Zahoďte lžičky, vytaste lžíce. Ben & Jerry’s je hustá zmrzlin s pořádnou porcí božských ingrediencí, a na to je potřeba řádná výbava.

dmBio

V produktech dmBio jsou obsažené jen ty správné přísady pocházející z ekologického zemědělství, které jsou vybrané s láskou a pečlivostí. Mnoho produktů je čistě rostlinných, vyzkoušejte například tofu, které vyniká obsahem vápník, chutné omáčky či skvělé špaldové sušenky.

Love, Beauty and Planet

Cílem značky je vyrábět produkty dobré pro krásu a zároveň věnovat trochu lásky naší planetě. Všechny produkty Love, Beauty and Planet mají čistě rostlinné složení a lahvičky jsou vyrobeny ze 100% recyklátu. 

Hellmann’s

První majonéza Hellmann’s se zrodila už před 100 lety. Nyní je však dostupná konečně i čistě rostlinná varianta Hellmann’s Vegan, úžasně jemná majonézová omáčka bez vajec, má krémovou chuť a sametovou strukturu. 

Pravidla soutěže

  • Pořadatelem soutěže je Česká veganská společnost, z. s. se sídlem v Praha – Nusle, Družstevní 1376/3, PSČ 140 00, IČO 03094936.
  • Soutěž probíhá od 5. 10 do 1. 11. 2020 ve čtyřech soutěžních týdnech (5.10.-11.10;  12.10.-18.10.; 19.10.-25.10. a 26.10.-1.11.). V soutěži lze v daný týden soutěžit vždy od nedělní půlnoci do půlnoci neděle následující.
  • Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 15 let, s trvalým bydlištěm nebo adresou pro doručování na území České republiky. Každý účastník může vytvořit více soutěžních příspěvků, vždy však s jiným produktem označeným ochrannou známkou V-Label. Každý účastník může vyhrát pouze v jednom soutěžním týdnu.
  • Účastník se zapojí do soutěže tak, že na svém Instagramovém účtě zveřejní příspěvek (soutěžní post) s produktem s ochrannou známkou V-Label. Příspěvek musí být označený soutěžním # (#vlabelsoutez).
  • Výhra v soutěži je balíček V-Label produktů v přibližné hodnotě 2 000 Kč. Každý soutěžní týden budou vylosováni 3 výherci. Celkem tedy může vyhrát 12 soutěžících, kteří splní podmínky soutěže.
  • Výherci soutěže budou o výhře informováni prostřednictvím sociální sítě Instagram nejpozději do 3 kalendářních dnů od skončení soutěžního týdne. Výhra bude výherci zaslána poštou na náklady pořadatele soutěže, pokud nebude domluveno jinak.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Rozhodnutí o výherci je výlučným právem pořadatele a na výhru není právní nárok. Soutěžící bere na vědomí a svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoli případné škody či jiné majetkové i nemajetkové újmy způsobené využitím či užíváním výher ze soutěže. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno.
O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book