Webinář: Jak se stát každodenním hrdinou aneb malé krůčky k udržitelnosti

Myslíte si, že pár ušetřených igelitových sáčků nebo přírodní šampón nic nezmění? Že je to jen kapka v moři? Moře ale není nic jiného než velká louže kapek. Každá změna na úrovni jednotlivce se počítá, každá má smysl. Nemusíme hned zachraňovat celý svět, stačí, když “zachráníme” ten svůj.

Mikroplasty ve vodě, odlesňování kvůli intenzivnímu zemědělství i průmyslové velkochovy. Možná nevíte, z kterého konce začít, jak se v té hromadě informací a témat vůbec zorientovat. Pojďme se společně zaměřit na praktické kroky, které může začít dělat každý z nás teď hned a posunout se tak blíž k udržitelnému životu.

Ukážeme si, jaký dopad na planetu mohou tyto konkrétní kroky mít. Podíváme se na zoubek tématům jako udržitelnost obalových materiálů a zabrousíme i do pole kosmetiky a řekneme si, jak ji vybírat v souladu s přírodou. Nahlédneme také pod pokličku živočišných surovin ukrytých v kosmetice a drogerii.

Webinář se uskuteční za finanční podpory značky Garden Gourmet Česká republika.

Sledujte webinář nabitý praktickými informacemi.

  • Kdy: 24. června
  • Kde: kdekoliv s internetovým připojením
  • V kolik: začínáme v 18:00

Zaregistrujte se na webinář:

O čem bude webinář?

  • Proč má smysl řešit udržitelnost ve svém každodenním životě?
  • Jak je to s tou ekologickou stopou obalů?
  • Jak vyzrát na zbytečný jednorázový odpad?
  • Proč má smysl vybírat přírodní a ekologickou kosmetiku?
  • Jak odhalit živočišné suroviny v produktech, kde byste je nečekali
  • Konkrétní a praktické kroky k udržitelnosti, které můžete začít dělat teď hned!

Seminář pro vás povede produktová náčelnice Econea.cz Ester Včelišová.

Ester Včelišová

Vede tým odborníků, kteří hledají ty nejkvalitnější udržitelné značky a produkty, edukují, píší odborné texty a články a starají se o to, aby jim neunikly žádné žhavé novinky a informace ze světa ekologie, udržitelnosti a rostlinných produktů. Sama se už roky stravuje rostlinně a tématu udržitelnosti se věnuje i v osobním životě. Je například také spolutvůrkyní projektu Weetr (We Ecologically Transform Resources), který se zabývá upcyklací a edukací v tomto tématu, nebo spoluautorkou online kurzů v oblasti složení kosmetiky.