WEBINÁŘ: Posilněte svou imunitu nejen proti virům

KDY: 19.03.2020, 19:00 – 20:00

KDE: Odkudkoliv, webinář

VSTUPNÉ: 0 Kč

Nyní více než kdykoli jindy záleží na tom, aby naše imunita byla silná a odolná vůči nejrůznějším hrozbám. Jak ji posílit, ať už jste jakéhokoliv věku a v jakémkoliv zdravotním stavu? Jak imunita souvisí s naší stravou a můžeme se projíst k lepšímu zdraví? Poskytněte svému tělu to optimální palivo pro dobrou imunitu. Dozvíte se jednoduché tipy na to, jak stravu ozdravit tak, abyste posíli svou imunitu nejen proti virům.

O čem bude webinář?

  • Jak vybudovat pomocí zdravé stravy silné tělo, které se popere s těmi nejtěžšími nákazami?
  • Jaké potraviny a jídla posilují naši imunitu? 
  • Tipy na konkrétní jídla 

Můžete se těšit na informace z pohledu současných vědeckých poznatků, o které se s vámi podělí výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká.

Mgr. Pavla Široká

Registrujte se

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Eva Hemmerová
eva.hemmerova@veganskaspolecnost.cz

Telefon
+420 728 679 405
(Po-Pá 9:00 – 17:00)

Přednáší: Mgr. Pavla Široká

Mgr. Pavla Široká je odborná lektorka České veganské společnosti a výživová poradkyně. V praxi se věnuje individuálnímu poradenství od roku 2010, čistě rostlinně se stravuje 12 let. V posledních 4 letech především pořádá odborné kurzy jak pro laickou veřejnost, tak pro výživové poradce, lékaře a přednáší na konferencích.

Specializuje se na téma, jak plnohodnotně nahradit živočišné produkty ve stravě a jak získat všechny potřebné esenciální nutrienty, které mohou být při nesprávně sestavené rostlinné stravě rizikové.