WEBINÁŘ: Může být dítě veganem nebo vegetariánem?

KDY: 21.4. 2020, 18:00 – 19:00

KDE: Odkudkoliv, webinář

VSTUPNÉ: 0 Kč

Setkali jste se s názorem, že veganství je možná v pořádku u dospělých, ale rozhodně ne u dětí? Varoval vás lékař sdělením, že vegetariánství a veganství je pro děti zdraví škodlivé? Máte strach, abyste svému dítěti stravou neublížili?

Sledujte webinář, ve kterém vám představíme stanoviska nezávislých odborných institucí k vegetariánské a veganské stravě u dětí. Jaké jsou přístupy výživových pediatrických institucí a jaká jsou konkrétní doporučení? Jaké jsou nejčastější chyby neznalých maminek a jak řešit rizikové živiny?

V 60 minutách se s vámi výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká podělí o vědecky podložené informace o tom, proč je vegetariánství a veganství u dětí tak kontroverzním tématem.

O čem bude webinář?

  • Stanoviska výživových a pediatrických institucí k vegetariánství a veganství u dětí
  • Příklady jak tyto nezávislé instituce doporučují stravou řešit některé potenciálně rizikové živiny 
  • Které živiny jsou často problémem u dětí s běžnou stravou

Můžete se těšit na informace z pohledu současných vědeckých poznatků, o které se s vámi podělí výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká.

Tento webinář pořádáme za laskavé podpory Garden Gourmet Česká republika.

Mgr. Pavla Široká

Registrujte se

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Eva Hemmerová
eva.hemmerova@veganskaspolecnost.cz

Telefon
+420 728 679 405
(Po-Pá 9:00 – 17:00)

Přednáší: Mgr. Pavla Široká

Mgr. Pavla Široká je odborná lektorka České veganské společnosti a výživová poradkyně. V praxi se věnuje individuálnímu poradenství od roku 2010, čistě rostlinně se stravuje 12 let. V posledních 4 letech především pořádá odborné kurzy jak pro laickou veřejnost, tak pro výživové poradce, lékaře a přednáší na konferencích.

Specializuje se na téma, jak plnohodnotně nahradit živočišné produkty ve stravě a jak získat všechny potřebné esenciální nutrienty, které mohou být při nesprávně sestavené rostlinné stravě rizikové.

Webinář, česká veganská společnost, Může být dítě veganem nebo vegetariánem?