Narovinu s influencerkou Miou Doxanskou @tojsemjamia

BLOG | 11.10. 2020

Hostkou dalšího dílu podcastu Narovinu se stala Mia Doxanská, influencerka a bývalá blogerka známá nyní na svém Instagramu jako @tojsemjamia. Jak se dostala k blogování a proč s tím skončila? Čemu se momentálně věnuje a co ji naplňuje?

Ačkoliv se Mia proslavila především díky svému blogování, se kterým dle svých slov začala už kolem 12. roku života, nyní je aktivní především na svém Instagramu a blog zrušila. Co ji k tomu vedlo? A čím naplňuje svůj čas nyní? Mia bydlí střídavě v Praze a střídavě blízko přírody, jak sama někdy s nadsázkou říká, v lese. Tam i hledá inspiraci pro své ilustrace. Téměř rok bydlela dokonce i na azylové farmě pro zachráněná hospodářská zvířata. Jaká to byla zkušenost? Spřátelila se se zvířaty? A doporučila by návštěvu ostatním?

Co Mia a veganství? Jak se dostala k rostlinné stravě a co ji na ní nejvíce baví? Jaká jsou její nejoblíbenější jídla? Prozradí i nějaký svůj osvědčený recept? Jak se staví ke zdravé stravě, raw food a co je její guilty pleasure? To vše se dozvíte v novém podcastu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book