Červen 2021 | B2B novinky

BLOG | 15. 6. 2021

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.

  • Zahájili jsme spolupráci se značkou Garden Gourmet. Pro širokou veřejnost připravujeme sérii webinářů týkajících se zdraví i udržitelnosti, ale také e-book Kuchařka beze stopy, do jehož přípravy se zapojily i známé influencerky svými videorecepty. Více o spolupráci se dočtete zde.
  • Nedávný průzkum ukazuje, že mileniálové a generace Z činí nákupní rozhodnutí, která do značné míry závisí na certifikacích a označeních. Společnost V-Label provedla průzkum na více než 23 000 spotřebitelích na mezinárodní úrovni a zjistila, že 91 % z nich dává přednost produktům opatřeným nezávislou známkou, která zaručuje, že produkt je skutečně veganský, aniž by museli číst seznam všech ingrediencí nebo trávit čas srovnáváním a hledáním alternativ.
  • Zajímá vás marketing rostlinných produktů? Zdarma se můžete přihlásit na webinář od našich kolegů z V-Label Storytelling: Simple and Powerful Strategies to Promote Vegan Products (24. 6.), ve kterém prozkoumáte možnosti marketingu zaměřeného na storytelling. Webinář je v angličtině.
  • Společnost V-Label představila mezinárodní soutěž o nejlepší V-Label produkty, aby vyzdvihla přínos inovativních způsobů, kterými podniky přispívají k bohaté a rozmanité nabídce rostlinných produktů a ocenila tak firmy, které přináší změny a přispívají ke globální udržitelnosti. Více o soutěži a možném zapojení se dozvíte zde.

Nenechte si ujít

  • Připomínáme, že 22. a 23. června proběhne globální summit Future Food-Tech Alternative Protein Summit, který se zaměří na tři hlavní pilíře alternativních proteinů: rostlinné alternativy, laboratorní maso a fermentované proteiny. Na summitu se sejdou vedoucí představitelé z řad výrobců potravin, podnikatelů, investorů, poskytovatelů přísad, maloobchodníků i poskytovatelů stravovacích služeb.
  • Jaká je úloha hub při vývoji alternativních proteinů? Přihlaste se zdarma na tento webinář s Josephine Wee, Ph.D. Webinář je v angličtině.

Trendy a vývoj do budoucna

Obchody, potravinové řetězce, dodavatelé potravin

Výrobci potravin

Nové technologie a suroviny

Start-up a finance

Ostatní novinky

Máte zprávy či novinky, se kterými byste se chtěli podělit s dalšími čtenáři z řad výrobců, dovozců a prodejců? Ozvěte se nám ohledně zařazení zpráv do dalšího čísla newsletteru.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

B2B novinky

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.