Chcete začít s rostlinným podnikáním? Poradí vám nový průvodce

BLOG | 28.7. 2020

Plánujete založit vlastní firmu zaměřenou na rostlinné produkty? Připravili jsme pro vás unikátního průvodce, díky kterému se dozvíte vše, co můžete potřebovat k plánování, spuštění a růstu vašeho veganského podnikání. To vše na jednom místě a zcela zdarma.

Nový průvodce Future Foods na více než 80 stranách popisuje nezbytnou teorii užitečnou při zakládání vlastního podnikání, ale i praktické rady od zkušenějších firem, tzv. ambasadorů rostlinného podnikání. Se svými příběhy o začátcích podnikání, překážkách i tom, proč se vůbec rozhodli podnikat v rostlinném odvětví, se podělili majitelé firem jako Štěpán Hodač (I love Hummus), Michal Jeřábek (Soyka), Karla Marešová (Happy Power) a Ondřej Chabera (Kytky k sežrání).

Potravinový průmysl i v České republice zaznamenal v posledních letech nárůst inovativních rostlinných výrobků, stále se však z hlediska dostupnosti a pestrosti, chuti nebo i ceny nevyrovná nabídce dalších západních zemí. Proto s cílem zvýšit dostupnost rostlinných potravin rozvíjíme také inovační program Future Foods, který zahrnuje i tento praktický průvodce.

Co se v průvodci dozvíte?

  • Jak postupovat při plánování založení firmy
  • Jak se rozhodnout pro správnou právní formu a jak firmu založit
  • Jaké jsou možnosti financování vašeho podnikání
  • Jak vytvořit produkt – od vývoje, přes testování, po obaly
  • Jak správně produkt propagovat

Průvodce Future Foods si můžete stáhnout zde.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book