Future Foods

Podporujeme inovace v potravinovém průmyslu

Future Foods průvodce

Plánujete založit vlastní firmu zaměřenou na rostlinné produkty? Stáhněte si náš Future Foods průvodce pro startupy a získáte všechno, co můžete potřebovat k plánování, spuštění a růstu vašeho veganského podnikání na jednom místě.

Stáhnu si průvodce

Future Foods komunita

Plánujete své rostlinné podnikání nebo ho již dokonce máte, ale rádi byste se inspirovali a poznali spojence s podobnou obchodní vizí? Chcete si nechat poradit od zkušenějších ambasadorů v podnikání s rostlinnými alternativami? Přidejte se do naší Future Foods komunity.

Přidám se do Future Foods komunity

Future of Food akcelerační program

Pražský Impact Hub ve spolupráci s několika partnery spustil první program v ČR zaměřený na udržitelnou produkci potravin. Future of Food je 3měsíční program, který nabízí podporu všem, kdo razí inovativní a udržitelnou produkci.

Chci se zúčastnit programu

Novinky

Kalendář událostí

Back to Business: Future Foods’ Speed Networking

17.10. 2021 | Praha

Plánujete vlastní rostlinné podnikání nebo ho již dokonce máte, ale rádi byste se inspirovali a poznali spojence s podobnou obchodní vizí? Hledáte člověka, který půjde do podnikání s vámi jako spoluzakladatel či spoluzakladatelka? Zaregistrujte se na první Future Foods speed networking, který proběhne 17. října od 14 hodin na zahradě pražského Impact Hubu. Registrace zde.

Webinář: Spotřebitelský průzkum Češi a rostlinné alternativy

20.01. 2021 | Online

Rostoucí trend flexitariánství přispívá ke změnám spotřebitelských preferencí. O jaké konkrétní produkty by měli Češi zájem? Jaké hlavní ingredience alternativ masa a mléčných výrobků by uvítali? Během webináře představíme výsledky z aktuálního výzkumu, který pro Českou veganskou společnost zrealizovala výzkumná agentura Ipsos. Registrace k webináři zde.

B2B novinky

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.