Future Foods: Webinář pro začínající podnikatele

KDY: 18.11.2020, 18:00

KDE: Online, celá ČR

VSTUPNÉ: zdarma

Účast na demonstracích či pochodech není pro každého, naštěstí to však není jediná forma aktivismu. Pokud byste i tak rádi pomohli šíření veganství, zvážit můžete podnikání v rostlinném odvětví. Jak začít a jaké jsou nejčastější překážky v začátcích? Jak dostat svůj výrobek k té správné cílové skupině? A jak vyvíjet ty nejlahodnější novinky? O tom si budeme povídat se zástupci dvou mladých firem – Štěpánem Hodačem z I love Hummus a Martinem Kocurou z Rychlovky.

Webinář je součástí našeho inovačního programu Future Foods, který obsahuje například průvodce pro začínající podnikatele, ve kterém se dozvíte vše, co můžete potřebovat k plánování, spuštění a růstu vašeho veganského podnikání.

Díky účasti na webináři se také jako první dozvíte, jak se přidat do naší Future Foods komunity, kde se můžete inspirovat, poznat spojence s podobnou obchodní vizí či poradit od zkušenějších ambasadorů v podnikání s rostlinnými alternativami.

Kdo bude diskutovat?

  • Štěpán Hodač, zakladatel české firmy I love Hummus, vyrábějící hummus, neboli pomazánku z cizrny a sezamové pasty v několika příchutích. Kromě hummusu vyrábí také kimchi, fermentovaný korejský salát, vše certifikované ochrannou známkou V-Label.
  • Martin Kocura z české firmy Rychlovka, vyrábějící plnohodnotná tekutá jídla ze zeleniny a luštěnin, navíc v BIO kvalitě. Všechna jídla jsou veganská a jsou skvělou volbou při cestování nebo kdykoliv, kdy nemáte dostatek času na jídlo.
  • Markéta Pavlíková, programová manažerka akceleračního programu Future of Food, který pořádá Impact Hub.

I love Hummus i Rychlovka se účastní akceleračního programu Future of Food, který spustil Impact Hub. Tento 3měsíční program zaměřený na udržitelnou produkci potravin nabízí podporu všem, kdo razí inovativní a udržitelnou produkci.

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Eva Hemmerová
eva.hemmerova@veganskaspolecnost.cz

Telefon
+420 728 679 405
(Po-Pá 9:00 – 17:00)