Moderní rostlinná kuchyně

Konzulatace a poradenství pro gastro provozy

Přibývají Vám zákazníci, kteří požadují bezmasé či dokonce čistě rostlinné pokrmy? Chcete nabídnou rostlinnou alternativu ve svém menu a rozšířit tak zákaznickou základnu? Cítíte, že je čas nabídnout rostlinnou kuchyni, ale obáváte se, že nezapadne do Vašeho pečlivě zpracovaného menu? Chcete mít v nabídce chutné rostlinné jídlo, ať už zdravé nebo pořádný junk food? Chcete se připojit k nejrychleji rostoucímu gastronomickému trendu ve světě?

Ať už jste restaurace, kavárna, bistro, čajovna nebo penzion či hotely, neváhejte nás oslovit!

Jak to funguje?

Podstata konzultace a poradenství je individuální povahy. Po celou dobu s Vámi budeme spolupracovat, důkladně projdeme Vaše aktuálního menu a společně přijdeme na to, jak optimálně rozšířit Vaši nabídku o rostlinnou alternativu, tak, aby skvěle zapadla do Vašeho konceptu. Ať už se jedná o polévky, teplé nebo studené předkrmy, hlavní jídla i dezerty, rostlinná kuchyně s sebou nese neskutečný potenciál a možnosti jsou nekonečné. To samé platí pro polední menu a jakoukoliv další nabídku pro Váš provoz.

Respektujeme přitom Vaše preference a zaměření. Pochopitelně bude mít jinou skladbu jídelníčku různé druhy podniku. Navíc jsme nezávislí a objektivní, díky čemuž dokážeme pomoci s výběrem dodavatelů, produktů, receptů atd. podle Vašich potřeb, finančních možností a preferencí. To celé s důrazem na praktičnost pro každodenní provoz restaurace.

Školení pro kuchaře, číšníky a servírky

Rostlinná kuchyně a příprava rostlinných pokrmů je pro mnohé nová a nevyzpytatelná. Proto poskytujeme školení od zkušených kuchařů zaměřujících se na rostlinnou kuchyni, kteří Vám představí její techniky, triky a tipy.

Obsluhující personál má velký vliv na to, jak je jídlo prezentováno zákazníkovi. Proto je dobré se ujistit, že jsou si jistí ve vysvětlování a vědí přesně co znamená rostlinné jídlo a umí ho „prodat“ stejně dobře, jako každé jiné.

Marketing

Jakmile bude jídlo zavedeno na Vaše menu, Váš podnik zpropagujeme jak my, tak naše spřátelené organizace, weby aj. Uděláme zkrátka vše pro to, aby se zprávy o Vaší rozšířené nabídce dostaly do světa.

V případě zájmu či pro více informací kontaktujte prosím:

Kateřina Brzicová
katerina.brzicova@veganskaspolecnost.cz