Moderní rostlinná kuchyně

Konzulatace a poradenství pro gastro provozy

  • Konzultace & Poradenství

  • Školení pro kuchaře

  • Marketing & Komunikace

Přibývají Vám zákazníci, kteří požadují bezmasé či dokonce čistě rostlinné pokrmy?

Chcete nabídnou rostlinnou alternativu ve svém menu a rozšířit tak zákaznickou základnu? Ať už jste restaurace, kavárna, bistro, čajovna nebo penzion či hotely, neváhejte nás oslovit!

Jak to funguje?

Podstata konzultace a poradenství je individuální povahy. Po celou dobu s Vámi budeme spolupracovat, důkladně projdeme Vaše aktuálního menu a společně přijdeme na to, jak optimálně rozšířit Vaši nabídku o rostlinnou alternativu, tak, aby skvěle zapadla do Vašeho konceptu. Ať už se jedná o polévky, teplé nebo studené předkrmy, hlavní jídla i dezerty, rostlinná kuchyně s sebou nese neskutečný potenciál a možnosti jsou nekonečné.

Respektujeme přitom Vaše preference a zaměření. Pochopitelně bude mít jinou skladbu jídelníčku různé druhy podniku. Navíc jsme nezávislí a objektivní, díky čemuž dokážeme pomoci s výběrem dodavatelů, produktů, receptů atd. To celé s důrazem na praktičnost pro každodenní provoz restaurace.

Školení pro kuchaře, číšníky a servírky

Rostlinná kuchyně a příprava rostlinných pokrmů je pro mnohé nová a nevyzpytatelná. Proto poskytujeme školení od zkušených kuchařů zaměřujících se na rostlinnou kuchyni, kteří Vám představí její techniky, triky a tipy.

Obsluhující personál má velký vliv na to, jak je jídlo prezentováno zákazníkovi. Proto je dobré se ujistit, že jsou si jistí ve vysvětlování a vědí přesně co znamená rostlinné jídlo a umí ho „prodat“ stejně dobře, jako každé jiné.

Marketing & Komunikace

Jakmile bude jídlo zavedeno na Vaše menu, Váš podnik zpropagujeme jak my, tak naše spřátelené organizace, weby aj. Uděláme zkrátka vše pro to, aby se zprávy o Vaší rozšířené nabídce dostaly do světa.

V případě zájmu či pro více informací kontaktujte prosím:

Jana Hajrová
jana.hajrova@proveg.com

Česká veganská společnost, veganství, vegan jídlo, veganské recepty, recepty
Veganské burgery