Podpořte nás

Do roku 2040 chceme snížit živočišnou spotřebu o 50 %

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Cílem našich projektů je zlepšovat a usnadňovat život lidem, kteří z různých důvodů chtějí snížit svoji spotřebu živočišných produktů nebo je úplně vyloučit.

Pomůžete nám do roku 2040 snížit
živočišnou spotřebu o 50 %?

Chci být součástí řešení! Podpořím vás

I díky Vašemu daru, můžeme realizovat tyto projekty:

Vege škola

Cílem tohoto projektu je dodat školním stravovacím zařízením kuráž k tomu, aby začali provádět malé změny na svých jídelníčcích, které budou mít významný a pozitivní dopad na zdraví dětí, jejich duševní pohodu a na školní rozpočet.

Firemní program

Usilujeme o změny v potravinovém průmyslu a podporujeme inovace firem nabízejících veganské produkty.

Akademie ČVS

V rámci naší Akademie pořádáme přednášky, workshopy a kurzy. Zaměřujeme se především na výživu a stravování, ale jsme schopni pokrýt i témata týkající se etického rozměru veganství a ekologie.

Příspěvek lze poslat i klasickým bankovním převodem. Číslo účtu: 2100628400 / 2010 (transparentní účet)

Můžete nás také podpořit i obyčejným nákupem na internetu aniž by vás to stálo jedinou korunu navíc. Je to velmi jednoduché. Zaregistrujte se zdarma na givt.cz, vyberte obchod, ve kterém chcete nakoupit, vyberte Českou veganskou společnost a dále nakupujte jako jste zvyklí. Určitá část z platby za nákup se pak přes GIVT dostane k nám.