Maloobchodní poradenství

Oblast maloobchodního prodeje potravin zaznamenává rychlý nárůst počtu rostlinných produktů. V zájmu zachování konkurenceschopnosti se stále více společností přizpůsobuje rostoucí poptávce a tyto produkty zařazuje do své nabídky.

Potenciálními zákazníky a zákaznicemi nejsou jen vegetariáni a veganky, ale také všichni ti, kteří se zajímají o zdravý či udržitelný životní styl (dle průzkumu IPSOS z roku 2020 chce až 28 % Čechů konzumovat více rostlinných potravin na úkor těch živočišných).

Česká veganská společnost poskytuje informace o současných trendech a vývoji na trhu s rostlinnými produkty. Nejen naše strategické rady a doporučení, ale také naše data a analýzy mohou vaší společnosti pomoci uspět na stále rostoucím rostlinném trhu. Data shromažďujeme prostřednictvím spolupráce s výzkumnými agenturami a institucemi specializovanými na průzkum trhu, ale také pomocí interních studií.

Zajišťujeme testování produktů v rámci naší testovací komunity a pomáháme s budováním a rozšiřováním zákaznické základny na základě analýzy chování a potřeb cílové skupiny.

Máte otázky?

Ozvěte se nám, rádi je zodpovíme.

Ing. Ivana Procházková
Retail konzultantka
ivana.prochazkova@proveg.com

Telefon
+420 608 855 230
(Po-Pá 9:00 – 17:00)

B2B novinky

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.