Garden Gourmet Incredible burger

„Chceme v kategorii veggie výrobků vyvolat revoluci,” říká brand manažerka Garden Gourmet Zuzana Magálová

BLOG | 2. 6. 2021

Našimi projekty zlepšujeme a usnadňujeme život lidem, kteří z různých důvodů chtějí snížit svou spotřebu živočišných produktů nebo je úplně vyloučit. To s sebou nese především šíření osvěty a naše práce by nebyla možná bez partnerů jako je značka Garden Gourmet. Díky nové půlroční spolupráci pro vás chystáme hned 6 vzdělávacích webinářů, unikátní kuchařku i videorecepty.

Ve spolupráci se značkou Garden Gourmet jsme pro širokou veřejnost připravili sérii šesti webinářů, které se uskuteční v období od června do října tohoto roku. Začínáme již 24. 6. webinářem Jak se stát každodenním hrdinou. Dále se můžete těšit na webináře zaměřené na veganství u dětí, mýty ohledně sóji či ekologický aspekt naší stravy. Velkým trhákem bude určitě Kuchařka beze stopy, do jejíž přípravy jsme zapojily i známé influencerky a subjekty jako Econea.cz, Zachraň jídlo či Tropikalia. Součástí bude i soutěž na našem Instagramu,” popisuje koordinátorka projektu Tereza Trávníčková.

Značka Garden Gourmet již více jak 30 let přináší pestrou nabídku vegetariánských a veganských produktů, které vynikají nejen svou skvělou chutí, ale i nutričními hodnotami a kvalitními ingrediencemi. Garden Gourmet je také odpovědí firmy Nestlé na rostoucí poptávku po vegetariánských a veganských produktech.

Foto: Nikoleta Kováčová
Foto: Nikoleta Kováčová

„Značka Garden Gourmet přináší inspiraci každému, kdo chce objevovat svět jedinečných vegetariánských a veganských pokrmů a zároveň nezatěžovat životní prostředí,” představuje brand manažerka Zuzana Magálová. „Důvodem je především rostoucí obliba flexitariánského způsobu stravování a snaha navyšovat příjem rostlinných proteinů na úkor proteinů živočišných. Proto chceme v kategorii veggie výrobků vyvolat revoluci a ukázat, že i bezmasá strava skvěle chutná,” dodává Zuzana Magálová.

Značka byla založena v Izraeli, zemi, kde se chutě Blízkého východu mísí se středomořskou kuchyní. Málokdo ale ví, že výrobky jako jsou Sensational Burger, klobásy, rostlinné mleté, veggie nudličky či falafel jsou vyráběny u nás, na severu Čech v Krupce u Teplic.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

B2B novinky

Chcete se dozvědět novinky z odvětví rostlinných potravin včas? Každý měsíc pro vás shromažďujeme ty nejdůležitější informace ze světa rostlinných produktů a trhu. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a ty nejdůležitější zprávy už vám nikdy neuniknou.