Přes 30 tisíc lidí soutěžilo o grilovací V-Label balíčky v červnové kampani

BLOG | 7. 7. 2021

V červnu proběhla na našem Instagramu kampaň s cílem rozšířit povědomí o ochranné známce V-Label a o benefitech nákupu produktů s touto certifikací. Kampaň se tentokrát zaměřila na veggie grilování a do její propagace se zapojilo přes 7 influencerů a influencerek. Grilovací balíček obsahoval produkty 7 vybraných značek.

Do kampaně se zapojili velcí hráči na českém trhu jako je Unilever, Nestlé, dmBio či Ölz ale i menší firmy, například Kombucha market, I love Hummus nebo víno Hajduch. Celý měsíc se uživatelé Instagramu dozvídali o tom, proč se vyplatí letos grilovat veggie a mohli také soutěžit o hodnotné balíčky plné produktů. Soutěže probíhaly i ve vybraných médiích jako je Deník, Překvapení, Žena-in či Proženy.

Soutěže o šťavnaté balíčky se zúčastnilo přes 30 000 soutěžících a v rámci soutěže bylo zveřejněno přibližně 300 nových příspěvků s produkty s V-Label pod soutěžním hashtagem #vlabelsoutez. Kampaň i díky zapojení médií získala dosah více než čtvrt milionu (počítáno jako dosah jednotlivých příspěvků na profilu ČVS i influencerů – za každý kanál pouze 1 příspěvek).

Připomenout si můžete také skvělý videospot od Jana Bílého.

V rámci kampaně vznikly velmi zajímavé příspěvky od spolupracujících influencerek, na některé z nich se můžete podívat níže.

O nás

Jako nezisková organizace usilujeme o svět, ve kterém si každý může vybrat lahodné a zdravé jídlo, které je dobré pro všechny lidi, zvířata i naši planetu.

Naučte se něco o výživě

Zjistěte, jak sestavit vyvážený jídelníček bohatý na všechny potřebné živiny. Ideální talíř získáte kombinací 5 základních surovin: obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, semínek a ořechů. Upřednostňujte nezpracované plnohodnotné potraviny a veganské polotovary kupujte spíše výjimečně.

Chci vědět víc

E-booky plné inspirace

Stáhněte si zdarma některý z našich e-booků plných veggie inspirace od snídaní po večeře. Ať už se stravujete rostlinně nebo teprve začínáte živočišné produkty ve svém jídelníčku omezovat, naše e-booky vám jistě přijdou vhod. Vaříte podle našich receptů? Dejte nám o tom vědět, označte nás a přidejte #VarimesCVS a #veggieinspirace.
Stáhnu si e-book