Vegetariánství, veganství a děti (2. díl)

Webinář nabitý výživnými informacemi

Setkáváte s tím, že vám lidé okolo vás, nebo lékaři říkají, že vegetariánství a veganství u dětí není možné nebo zdraví škodlivé? Rádi byste věděli, zda svému dítěti neublížíte? 

Sledujte webinář nabitý informacemi. V druhém dílu se podíváme na to, jak pohlídat jednotlivé vitamíny a minerály u dětí. V 60 minutách se s vámi výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká podělí o to, jak vyvážit jednotlivé vitamíny a minerály.

Vzdělávací aktivity na podzim 2019 se uskuteční za finanční podpory firmy Upfield. Firma Upfield vznikla oficiálně v červenci 2018 oddělením od korporátní společnosti Unilever. Směrování firmy bylo hned od začátku jasné: dělat lidi i naši planetu zdravými a šťastnými.

  • Kdy: 14. listopadu
  • Kde: kdekoliv s internetovým připojením
  • V kolik: začínáme v 19:00

O čem bude webinář?

  • Podíváme se, na jaké mikronutrienty se u vegetariánské a veganské stravy zaměřit
  • Není vege strava jako vege strava – proč na první pohled pestrá a zdravá strava může být nedostatečná?
  • Srovnáme si, jak se dá veganská strava u dětí nastavit nezdravě (co lidé podceňují) vs. jak se dá sestavit plnohodnotně

Mgr. Pavla Široká

Výživovému poradenství se věnuje na plný úvazek od roku 2010, vegansky se stravuje od roku 2007. V posledních letech především lektoruje a pořádá kurzy jak pro laickou veřejnost, tak i pro odborníky. Specializuje se na témata jak vyvážit veganskou stravu, aby nechyběly makro i mikro nutrienty (bílkoviny, tuky, vitaminy, minerály).